22 kwietnia 2011

Wyniki testu - KLORANE


KLORANE 
Suchy szampon do włosów w aerozolu do wszystkich rodzajów włosów na bazie mleczka z owsa 
pojemność oryginalna 150 ml - wersja testowa - 50 ml.

1. Właściwości: 
Dzięki wyciągowi z owsa o właściwościach zmiękczających i ochronnych oraz substancji pudrowych adsorbujących nadmiar łoju, szampon suchy na bazie wyciągu z owsa sprawia, że włosy są czyste bez użycia wody. Przeznaczony do częstego stosowania. Włosy stają się puszyste i natychmiast odzyskują świeży wygląd. Szampon jest praktyczny i łatwy w użyciu, może być stosowany przez osoby przebywające w szpitalu, które nie mają możliwości mycia włosów. Produkt hypoalergiczny.

2. Sposób użycia:
Należy mocno wstrząsnąć przed użyciem, rozpylić niewielką ilość szamponu na włosy z odległości ok. 30 cm. Pozostawić na włosach ok. 2 minut, a następnie dokładnie je wyszczotkować. Unikać kontaktu z oczami oraz wdychania produktu.

3. Moja opinia:
Na samym początku byłam bardzo pozytywnie nastawiona do tego produktu. Dobre rozwiązanie w sytuacjach podbramkowych, kiedy trzeba być gotowym w pięć minut a włosy nie do końca są pierwszej świeżości:)....jednak bardzo się myliłam:(.....Szampon owszem odświeża włosy, unosi u nasady, ale zupełnie nie sprawdził się na moich ciemnych włosach. Chociażbym szczotkowała je godzinę i tak będzie go widać - może nie jak łupież:) - ale robi z kolorem moich włosów coś dziwnego, stają się jakby siwsze. Nabierają takiego siwo - szarego kolorytu i szczotkowanie im nie pomaga.
Może w sytuacjach ekstremalnych - tygodniowy pobyt w szpitalu - sprawdzi się, bo wtedy lepiej mieć już nieco siwsze włosy niż......:)ale do użytku "na wszelki wypadek", wyjście ze znajomymi raczej będę wierna tradycyjnej metodzie odświeżania włosów:):) Nie wypowiem się nic na temat jego wydajności, ponieważ użyłam go trzy razy i odstawiłam.

1 komentarz:

  1. www.kosmetykowato.blogspot.com - super konkurs! zapraszam

    OdpowiedzUsuń